Цьогоріч аграріям області вже спрямували майже 60 млн грн бюджетних коштів

Аграріям Львівщини за 5 місяців 2019 року спрямували 59,7 млн грн бюджетних коштів. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

В області активно реалізують державні програми підтримки агропромислового розвитку. Зокрема, по програмі підтримки галузі тваринництва селянським господарствам за утримання молодняка ВРХ нарахували дотації в сумі 24,1 млн грн та дотації для сільськогосподарських підприємств за утримання корів в сумі  5,4 млн грн.

По програмі фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів надали право на фінансову підтримку 15-ти підприємствам на суму 3,1 млн грн, що складає 100 % до розподілу бюджетних призначень.

Загалом станом на 18 червня на розвиток аграрного сектору економіки Львівщини залучили з державного бюджету 33,3 млн грн, що в 4,3 рази більше в порівняні з аналогічним періодом 2018 року.

Окрім того, на фінансову підтримку аграріїв Львівщини передбачили  кошти  в обласному бюджеті в сумі 20,6 млн грн. У порівняні з 2018 роком фінансовий ресурс збільшили на 1,1 млн грн на реалізацію трьох нових напрямів підтримки – бджільництво, рибництво та органічне виробництво.

З районних бюджетів виділили 5,8 млн грн, з них профінансували 1,9 млн грн. Найбільший фінансовий ресурс на підтримку аграріїв виділили у Дрогобицькому,  Жовківському, Пустомитівському та Яворівському районах.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*