7,3 мільйонів гривень – на конкурс мікропроектів

Цього тижня на виконання Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку спрямували 7,3 млн грн, а з початку року з обласного бюджету виділили 39,9 млн грн, що становить 57,2 відсотка до запланованого обсягу.

Слід нагадати, що за цією програмою в результаті проведеного конкурсу визначено до фінансування 620 об’єктів на суму 69,8 млн гривень.

Особливістю цієї програми є те, що органи місцевого самоврядування забезпечують співфінансування витрат на її виконання в розмірі 50 відсотків.

В межах реалізації цієї програми добре організована робота з виконання робіт і освоєння бюджетних коштів у містах Дрогобичі, Самборі та Червонограді, а також у Дрогобицькому, Жидачівському, Золочівському, Миколаївському, Перемишлянському, Радехівському,  Сколівському та Сокальському районах. В повному обсязі виконані роботи та освоєні кошти у Судововишнянській об’єднаній територіальній громаді.

Однак є відставання з виконанням робіт і освоєнням коштів у Пустомитівському  районі, Міженецькій та Давидівській ОТГ.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*