Завершився дитячий командний турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах»

14 січня в приміщенні школи-інтернату м. Турка завершився дитячий командний турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах», в якому брали участь 19 команд з м.Києва, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської  та Вінницької областей, та гості з закордону, команда м.Северодвінськ Архангельської області Російської федерації та дві команди з м.Тирасполь Придністров’я.

За результатами змагань, перше-друге місця розділили команда  м.Тирасполь-1,  за яку виступали Олександр, Галина та Віра Мініни (тренер – майстер спорту Сергій Мінін) і команда м.Вінниця-1 за яку виступали Ярослав Герус, Антон Луценко, Дарина Тіщенко (тренер-заслужений тренер України Дмитро Мариненко). Обидві команди  набрали по 13 очок із 14 можливих. Трете місце посіла команда Івано-Франківської області, за яку виступали Орест Слава, Святослав Сусак та Ірина Балтажи (тренер -гросмейстер Ольга Балтажи), яка набрала 9 очок. Близькими до призових місць були також команди – «Авангард» Тернопільської області – 9 очок, команди Київського палацу дитячо-юнацької творчості, м.Северодвінськ Архангельської області Російської федерації, Турківської ДЮСШ „Юність”, які набрали по 8 очок.

Всі учасники турніру нагороджені призами та новорічними подарунками (солодощами), які виділили ПП «Ніка -захід» (директор Д.Смуток), благодійний фонд «Милосердя» (голова М.Калинич).

Церемонію нагородження провели заступник голови райдержадміністрації Іван Січак, заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно – кадрової роботи райдержадміністрації Богдан Москаль, начальник відділу з питань освіти сім’ї та молоді райдержадміністрації Михайло Кропивницький, в.о завідувача сектору фізичної культури та спорту райдержадміністрації Дмитро Писанчин та головний суддя турніру, віце-президент Федерації шашок України, Костянтин Балтажи (м. Івано-Франківськ).

Діти, батьки та тренери вдячні організаторам за змістовний відпочинок під час змагань. Учасники мали змогу відвідати музей «Бойківщина» та прикордонну заставу в с.Сянки, кататись на лижах та санках. На прохання гостей, наступний турнір планується провести також в м. Турка 10-14 січня 2014 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*