На Львівщині відзначили річницю створення Національної гвардії

Сьогодні, 25 березня, відбулись урочистості з нагоди п’ятої річниці створення Національної гвардії України.

У святковому дійстві взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Мені приємно сьогодні звертатися до вас, адже ви – підрозділ, який народжений не просто в час Революції Гідності, ви – воїни, які повстали з самої революції, разом з воїнами Збройних сил Україниви стали на захист від російської  агресії нашої держави. Сьогодні, коли Україна встає на ноги, а Збройні сили міцно тримають оборону на сході  і готові виконати будь-яке бойове завдання, особлива відповідальність покладена на вас. Адже хижий ворог може свою агресію виявити і на Львівщині, аби роз`єднати народ. Особлива надія і сподівання на нацгвардійців. Ви повинні надійно захисти друга і стати проти ворога. Ваша сила, ваші вміння та навики є для того, щоб захистити народ. Ми, мешканці Львівщини, почуваємось захищено, бо ми віримо у вас. Ми віримо у правильність наших дій, перемога обов’язково буде за нами», – привітав нацгвардійців Олег Синютка.

Відтак, за сумлінне виконання службових обов’язків, відданість українському народові, мужність і героїзм, проявлені під час виконання завдань у зоні проведення операції Об’єднаних сил, та з нагоди 5-ї річниці Дня Національної гвардії України Подяку голови облдержадміністрації оголосили вісьмом нацгвардійцям.

Окрім того, за зразкове виконання службових обов’язків, бездоганну сумлінну службу, мужність і героїзм, проявлені під час виконання завдань у зоні проведення операції Об’єднаних сил, та з нагоди Дня Національної гвардії України Почесною грамотою облдержадміністрації та подяками нагородили дванадцятьох військовослужбовців.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*