Партнери спільного проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІ» у Львівській області проаналізують хід реалізації Проекту у районах області.

20 грудня у малій сесійній залі Львівської обласної ради відбудеться засідання круглого столу щодо підсумків 2012 року та обговорення стратегії компоненти «Підвищення енергоефективності»  у рамках спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІ».

На засіданні під головуванням першого заступника  Львівської облдержадміністрації Богдана Матолича та заступника голови Львівської облради п. Валерія П’ятака, а також  за участі спеціаліста з розвитку громад Дениса Полтавця (м. Київ) учасники проаналізують хід реалізації Проекту МРГ у районах та громадах області а також обговорять плани на майбутнє.

Учасники обговорять успіхи діяльності громад, розглянуть стан співфінансування мікропроектів громад, які направлені на активну мобілізацію місцевих громад у партнерстві з владою та бізнесом для вирішення питань охорони здоров’я, водопостачання та енергозбереження на соціальних об’єктах громад.

Партнери проаналізують пріоритети Львівської області у сфері підвищення енергоефективності і енергозбереження об’єктів соціальної сфери у сільській місцевості, а також ознайомляться із основними напрямками проекту програми енергоефективності Львівської області на 2012-2015 роки.

Довідка:

Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду ІІ» успішно 11 липня 2011 року стартував у Львівській області із підписання спільної угоди про партнерство між ОР, ОДА та ПРООН. Впродовж серпня 2011р., на конкурсній основі, спільною комісією було відібрано 8 основних районів для участі у Проекті МРГ (Старосамбірський, Самбірський, Сколівський, Турківський, Жовківський, Бродівський, Перемишлянський та Буський). А у лютому 2012р. додаткові 4 райони (Радехівський, Сокальський, Дрогобицький та Золочівський) для участі за напрямом «Відтворення методології МРГ (реплікація)».

У кожному із згаданих 12 районів відібрано 4-5 населених пунктів для впровадження Проекту. Загалом в області відібрано 54 населених пункти, з яких 38 основних та 16 реплікаційних громад (детальніше подано на сайті МРГ – http://www.cba.org.ua/ua/lviv у розділі Партнерство). У 2013 році заплановано відбір громад для участі у компоненті «Підвищення еенргоефективності».


Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*