14 грудня голова Турківської районної державної адміністрації Володимир Гребенюк, перший заступник голови районної державної адміністрації Ігор Токар, заступник голови райдержадміністрації Іван Січак взяли участь в роботі ХІІІ cесії районної ради VI скликання. На сесії розглядалися наступні питання:

1. Про причини відсутності депутатів на ХІІ сесії VІ скликання.

2. Інформація про роботу голови і заступника голови районної ради у міжсесійний період.

3. Про медичне обслуговування населення району.

4. Про створення центру первинної медико-санітарної допомоги.

5. Про надання згоди на передачу штатних посад і майна відділення швидкої медичної допомоги  Турківської КЦРЛ і пункту швидкої медичної допомоги  Боринської КМЛ.

6. Інформація прокурора та начальника РВ УМВС України у Львівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охороною громадського порядку та результати діяльності на території  району.

7. Звіт постійної депутатської комісії з питань бюджету.

8. Про хід виконання рішення VІ сесії VІ скликання  № 91 від 27 жовтня 2011 року «Інформація про фінансово-господарську діяльність ДЛГП «Галсільліс».

9. Звіт про використання резервного фонду голови Турківської райдержадміністрації за 10 місяців 2012 року.

10. Про затвердження експертної оцінки об’єкта майна районної комунальної власності – приміщення 6 площею 14.8 кв.м. в колишній  будівлі, яка розташована за  адресою: вул.Військове містечко, 8, с.Завадівка  Турківського району.

11. Про надання згоди на списання об’єкта нерухомого майна районної комунальної власності, який перебуває на  балансі відділу освіти Турківської РДА.

12. Про внесення змін до орендних ставок за використання нерухомого комунального майна, затверджених рішенням № 127 VIІ сесії районної ради VI скликання від 30.11.2011 року.

13. Про затвердження Регіональної програми розвитку малого та середнього  підприємництва у Турківському районі на 2013-2015 роки.

14. Про внесення змін до районного бюджету на 2012 рік.

15. Різне.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*