27 листопада перший заступник голови Турківської районної державної адміністрації Ігор Токар провів засідання Колегії районної державної адміністрації. На колегію були запрошені міський, селищний та сільські голови, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації та окремих територіальних структурних підрозділів органів виконавчої влади, начальники дорожніх філій району.

Було розглянуто наступні питання:

1. Про виконання місцевих бюджетів району за 9 місяців 2012 року.

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації В.С. Юсиповича, Колегія відмітила, що упродовж січня-вересня 2012 року до загального фонду бюджету району за оперативними даними надійшло 13621,0 тис.грн. податків, зборів і неподаткових платежів, що становить 87,8 відсотка до планових призначень на 9 місяців.

Однією з причин невиконання планових показників бюджету є те, що обсяг доходів, який враховується при визначенні міжбюджетних трансфертів на 2012 рік збільшено на 24,8 відсотка до фактичних надходжень 2011 року, а також припинили перерахування, з 1 травня 2012 року, податок на доходи фізичних осіб підрозділи Львівської залізниці.

Виконання уточнених планових завдань за доходами загального фонду на 9 місяців поточного року не забезпечено  більше ніж на 15 відсотків у бюджетах Ільницької, Красненської, Сянківської, Хащівської, Шум’яцької сільських рад, Боринської селищної ради та районному бюджеті.

Рішенням Колегії зобов’язано керівників установ і організацій району вжити заходів по безумовному виконанню бюджету району.

2. Про виконання програми соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2012 року.

За результатами розгляду питання, Колегія вирішила зобов’язати керівників установ та організацій району звернути увагу та вжити необхідні заходи щодо:

– виконання прогнозних соціально-економічних показників 2012 року в повному обсязі;

– стабілізації роботи підприємств, підвищення рівня організації виробництва, недопущення вивільнення працівників;

– підвищення рівня заробітної плати;

– забезпечення прибутковості підприємств;

– зменшення обсягів кредиторської та дебеторської заборгованості.

 

3. Про роботу дорожніх служб району щодо ремонту доріг і стан підготовки снігоочисної техніки до зимового періоду.

Колегія вирішила зобов’язати філії «Турківська ДЕД» (М.Яворський) та «Турківський райавтодор» (Є.Павлович):

–          до 30 листопада 2012 року завершити ремонтні роботи на об’єктах доріг комунальної власності району, на які передбачено кошти державного та обласного бюджетів на 2012 рік;

–          завершити заготівлю протиожеледних матеріалів для безпечної експлуатації доріг загального користування в зимовий період 2012-2013рр.;

–          забезпечити достатній запас паливно-мастильних матеріалів для безперебійної роботи філій в осінньо-зимовий період 2012-2013 рр.;

–          забезпечити виготовлення необхідної кількості снігоутримуючих щитів.

 

4. Про взаємодію дільничних інспекторів РВ ГУ УМВСУ у Львівській області з органами місцевого самоврядування.

Колегія зобов’язала РВ ГУ УМВСУ у Львівській області:

–          підвищити ефективність роботи дільничних інспекторів міліції щодо організації профілактичної роботи, попередження вчинення злочинів та інших правопорушень.

–          спільно з представниками органів місцевого самоврядування здійснювати перевірки розважальних закладів щодо дотримання законності та правопорядку.

Також рекомендовано Боринському селищному та сільським головам забезпечити виділення та облаштування кімнат дільничних інспекторів міліції на адміністративних територіях.

5. Про хід виконання в районі програм розвитку сільського господарства.

Колегія доручила управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації розробити програму знищення борщівника Сосновського (спільно з інспекцією захисту рослин у Турківському районі) та подати її на розгляд сесії районної ради.

 

6. Про стан виконавської дисципліни та роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2012 року.

Колегія дала доручення заступникам голови районної державної адміністрації, керівнику апарату районної державної адміністрації, міському, селищному та сільським головам, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації посилити контроль за своєчасністю виконання документів та вживати заходів впливу до посадових осіб, які систематично допускають порушення термінів виконання документів.

 

7.  Про роботу з дітьми-сиротами, дітьми, які перебувають під опікою, піклуванням та з тими, які залишились без батьківського піклування.

Колегія зобов’язала службу у справах дітей райдержадміністрації забезпечити своєчасне виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування, влаштування їх тимчасово в сім’ї громадян, притулок для дітей служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, заклад для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також дано доручення Турківському міському голові Ю.І.Касюхничу вирішити питання постановки на квартирний облік дітей, позбавлених батьківського піклування, яким виповнилося 16 років, а Ісаївському та Бітлянському сільським головам В.М.Рябінцю, М.І.Цапу вирішити питання виділення земельної ділянки для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які не забезпечені житлом.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*