Проведено нараду з питань підготовки ЗНЗ району до нового опалювального сезону 2018-2019 років

У понеділок, 8 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького за участю начальника відділу освіти райдержадміністрації Оксани Манюх, начальника господарської групи відділу освіти Нестора Лила проведено нараду з питань підготовки ЗНЗ району до нового опалювального сезону 2018-2019 років. На нараді обговорено питання про здійснення моніторингу котелень шкіл району та про оптимальне забезпечення переходу котелень закладів освіти на альтернативні види палива. Відділу освіти райдержадміністрації доручено розробити графік здійснення об’їзду шкіл району з метою моніторингу відповідної ситуації та розробки подальших планів впровадження енергоефективних заходів.

За результатами наради присутнім було наголошено на необхідності прискорення робіт, щоб своєчасно розпочати опалювальний сезон в закладах освіти.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*