24 липня голова Турківської районної державної адміністрації Володимир Гребенюк  взяв участь у нараді з підготовки та проведення «П’ятих Ювілейних Всесвітніх Бойківських фестин» під головуванням заступника голови-керівника апарату Львівської обласної державної адміністрації Івана Груника, що відбулась у приміщенні Турківської райдержадміністрації за участі членів Оргкомітету, керівництва відповідальних структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрації, керівників організацій та установ району, територіальних підрозділів міністерств та відомств.

Під час наради присутні обговорили підготовку інфраструктури м. Турки та Турківського району до проведення “V Ювілейних Всесвітніх Бойківських фестин”, організацію виїзної торгівлі та виставки-ярмарки, культурно-мистецьку програму, висвітлення усіх подій мистецького фестивалю у засобах масової інформації, виготовлення та розміщення промоційної продукції. Також було опрацьовано питання щодо якісної організації доїзду закордонних делегацій, медичного забезпечення та правопорядку та під час проведення Бойківських фестин.

Іван Груник значну увагу зосередив на стані та ремонті автомобільних доріг у м.Турці та районі, зазначивши, що до початку Фестин вони повинні бути у належному стані. Він також наголосив на відсутності міцних алкогольних напоїв; на проведенні якісної промоційної кампанії та розміщенні бігбордів територією міста та району; необхідності належної електробезпеки; наявності питної води під час проведення свята.

Окрім цього також було обговорено ситуацію із стихійною торгівлею на вулицях Турки, де продукти харчування мешканці з навколишніх сіл продають безпосередньо при дорозі. Іван Груник зазначив, що селянам слід обов’язково забезпечити доступність торгівлі на місцевому ринку: «Так не може бути, необхідно вирішувати це питання. Людям слід забезпечити нормальні умови для торгівлі. П’яті Бойківські фестини пройдуть, але ж уся інфраструктура залишиться для людей. Це є унікальна можливість покращити добробут, забезпечити нормальну життєдіяльність Турки».

Під час обговорення культурно-мистецьких заходів Іван Груник доручив керівництву ЛОДТРК винайти можливість щодо посилення сигналу «12 каналу» у Турківському районі, для того, щоб мешканці мали змогу дивтись регіональне телебачення. Члени Оргкомітету та присутні детально обговорили усі заходи «П’ятих Ювілейних Всесвітніх Бойківських фестин», зосередивши значну увагу на відкритті та закриття цього свята.

Після завершення наради відбувся виїзд на Співоче поле (с. Явора Турківського району), на якому проходитимуть основні заходи Бойківських фестин. Присутні обговорили оформлення та розташування сцени, розміщення торгових рядів. Іван Груник доручив дорожнім службам забезпечити встановлення дороговказів із зазначенням інформації про проведення Фестин. Він також зазначив, що 30 липня відбудеться підсумкова нарада для того, щоб переконатись у забезпеченні проведення Фестин на високому організаційному рівні та наголосив, щоб усі підготовчі роботи до цього часу повинні бути виконані.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*