20 липня на території району за участі працівників апарату та управлінь Львівської обласної державної адміністрації,  працівників  відділів та управлінь райдержадміністрації, організацій,  установ та населення району  відбулась районна толока. Під час проведення толоки здійснили прибирання та облаштування території міста Турки та населених пунктів району, очищення та викошування придорожніх смуг, кюветів та берегів річок до проведення 1-5 серпня “П’ятих Ювілейних Всесвітніх Бойківських фестин”.

Зокрема, працівники апарату облдержадміністрації та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації прибрали від сухої трави та сміття територію Співочого поля, що біля с. Явора Турківського району, на якому відбуватимуться основні заходи Бойківських фестин.

Працівники управлінь очистили від іржі та пофарбували по обидві сторони перила мостів у м.Турці по вулицях І.Франка, Молодіжній, А.Міцкевича, , площі Ринок.

Держслужбовці обласних управлінь також пофарбували огорожі навколо Турківського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад», що на вул.Молодіжній та Турківської школи-інтернату, вул.В.Стуса.

В останньому номері районного часопису «Бойківщина» вміщено статтю Ольги Тарасенко «Рідний край свій заквітчаймо», в якій йдеться про завершення підготовки до П’ятих Ювілейних Всесвітніх Бойківських фестин, яка дасть можливість не тільки поспілкуватися з бойками, гостями з різних частин України та зарубіжжя, обговорити проблеми, які їх турбують, обмінятися культурними надбаннями, продемонструвати свої мистецькі таланти, а й ближче познайомитися зі столицею Бойківщини – Туркою та населенням і побутом нашого гірського краю.

В цьому ж номері у зв’язку з проведенням V Ювілейних Всесвітніх Бойківських фестин опубліковано звернення міської ради до жителів міста, з проханням навести порядок біля своїх будинків, а саме: покосити бур’яни на своїх подвір’ях і прилеглих до них територіях, включаючи кювети, а також відчистити від намулу та трав’яного покрову бордюри та побілити їх до 01.08.2012 року

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*