29 травня відбулася нарада з організації  V Всесвітніх Бойківських  фестин за ініціативи голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка. У нараді також взяли участь голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, голова Турківської районної державної адміністрації Володимир Гребенюк, голова районної ради Василь Дребот,  голова Всесвітнього громадського товариства «Бойківщина ХХІ століття» та співголова оргкомітету фестин Петро Косачевич.

Під час наради співорганізатори  фестин доповіли, що загальний бюджет на їх проведення становить понад 52 млн грн – у цю суму входить також ремонт доріг Турківського та Старосамбірського районів, облаштування тротуарів  у м. Турка, а також ремонт водопроводу та фасадів будинків у районному центрі.

Як зазначив  Михайло  Костюк,  для належного проведення фестин готується постанова Кабінету Міністрів, котрою передбачено  виділення коштів у розмірі  42,641 млн гривень. З усієї суми 5,48 млн грн буде скеровано на капітальний ремонт доріг. Ще 4,9 млн грн – на ремонт частини дороги у напрямку Львів-Самбір-Ужгород, а  також 1,7 млн грн – на ремонт дороги сіл  Бориня –   Матків та 480 тис  грн на ремонт дороги Турка – Східниця. Окрім того 1,5 млн грн передбачено на берегоукріплення річок та 2 млн грн – на ремонт фасадів житлових будинків у м. Турка.

Загалом на фестини запрошено бойківські осередки із 32 країн світу. Окрім виступів творчих колективів, в межах фестин впродовж 1-5 серпня відбуватимуться науково-практичні конференції, ярмарки народного промислу, книжкові ярмарки, заходи із вшанування народних героїв, які походять з Бойківщини, а також різноманітні  конкурси та забави.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*