Голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький публічно відзвітував перед громадою району про роботу у 2017 році

???????????????????????????????

Як було анонсовано ще минулого тижня, сьогодні, 22 лютого, голова Турківської райдержадміністрації Олександр Лабецький публічно відзвітував перед громадою району про роботу у 2017 році, з яким детально можна ознайомитись тут: Звіт голови Турківської райдержадміністрації про проведену роботу у 2017 році та перспективи на 2018 рік

Захід відбувся у залі засідань районної ради за участі депутатів Львівської обласної ради, представників органів влади, місцевого самоврядування, членів колегії та громадської ради, ЗМІ, а також тих жителів району, які виявили бажання більше детально ознайомитися з результатами роботи виконавчої влади за минулий рік. На звіті був присутній голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, який розпочав захід з хвилини мовчання за загиблими на Майдані.

Основні напрями роботи райдержадміністрації ґрунтуються на принципах втілення в життя реформ, ініційованих Президентом України та Кабінетом Міністрів України, їх практичної реалізації на місцях та на спільне з депутатським корпусом Турківської районної ради забезпечення економічного і соціального розвитку  району.

В 2017 році закладено міцний фундамент для розвитку Турківщини – як перспективного краю. Протягом останнього року:

  1. Покращено транспортну доступність
  2. Введено нові виробничі потужності
  3. Покращено матеріально-технічну базу соціальної інфраструктури
  4. Налагоджується міжнародна співпраця

2017 рік для Турківщини – це нові дороги й мости, відкриття новозбудованої школи в с. Нижня Яблунька, відремонтовані школи, народні доми, амбулаторії і ФАПи.

Опісля звіту голови райдержадміністрації Олександра Лабецького голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка відповів на запитання присутніх та вислухав їх пропозиції.

Головне, на чому наголосив голова облдержадміністрації – громада повинна стати справжнім господарем на своїй землі, не треба чекати, що хтось за нас все зробить, треба брати відповідальність на себе.

На завершення зустрічі очільник області закликав присутніх згуртуватися та разом змінювати життя на краще.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*