8 травня в м.Турці відбулися урочистості з нагоди відзначення 67-ї річниці Перемоги. Колона ветеранів, представників органів влади, депутатського корпусу, політичних партій та громадських організацій, підприємств, установ, організацій та учнівської молоді під звуки оркестру вирушила урочистою ходою з Майдана Шевченка на міське кладовище – до пам’ятника Воїну-визволителю, де відбувся святковий мітинг. Поминальну панахиду за полеглими відслужив о.Тарас (декан Турківського деканату УГКЦ). В урочистостях взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Токар, заступники голови райдержадміністрації  Іван Січак, голова районної ради Василь Дребот, заступник міського голови м.Турки Михайло Вагіль. Відкрив урочистий мітинг заступник міського голови м.Турки Михайло Вагіль. З вітальним словом до ветеранів звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Токар. Від імені воїнів-афганців виступив Зиновій Кузьо. Спогадами поділився ветеран війни, полковник у відставці Олексій Ярута. Вітали ветеранів  учні Турківського  навчально-виховного комплексу (директор Геннадій Когут).

Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих у Великій Вітчизняній війні хвилиною мовчання. Відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Воїну-визволителю, на могили воїнів, які полягли за визволення м.Турки, до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, пам’ятника Тарасу  Шевченку та до скульптури Божої Матері. Після святкового мітингу для ветеранів війни був даний святковий обід.

Напередодні свята відбулися зустрічі керівництва райдержадміністрації, районної  та міської ради,  заступника військового комісаріату з ветеранами  війни та членами їх сімей. Також  було організовано відвідування ветеранів війни та членів їх сімей за місцем проживання.

Протягом тижня в більшості населених пунктів району відбулися урочистості з нагоди відзначення 67-ї річниці Перемоги за участі представників виконавчої влади та місцевого самоврядування.

В загальноосвітніх навчальних закладах району з нагоди відзначення 67-ї річниці Перемоги з 3 по 9 травня були проведені науково-практичні конференції, Круглі столи, уроки пам’яті, літературні години, виховні години, уроки історії, вечори – зустрічі з ветеранами та учасниками війни, тематичні вечори, вечори пам’яті «67 років без війни», «Ніхто не забутий», «Схиляємо голову низько, щоб шану віддати героям», «Поклонимося великим тим рокам», «Дорога ціна Перемоги», конкурси на кращу патріотичну пісню, вірші, твори, присвячені Великій Вітчизняній війні, бесіди, дні інформації, огляди літератури з військово-патріотичної тематики, шкільні виставки образотворчого мистецтва.

В бібліотеках ЦБС та шкільних бібліотеках району були організовані тематичні виставки з історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. – виставки документів часів Великої Вітчизняної війни та Другої Світової війни, виставки творів мистецтв, фотографій та плакатів, мемуарної та історичної літератури.

В храмах населених пунктів району були відслужені поминальні панахиди за полеглими у роки  війни та померлими захисниками Вітчизни.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*