26 квітня о 10.30 год. в актовому залі Турківської дитячої музичної школи відбулося урочисте вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС,  приурочене 26-річниці Чорнобильської трагедії за участі заступника голови райдержадміністрації Івана Січака, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, представників політичних партій та громадських організацій – вечір-реквієм «Дзвони Чорнобиля». На початку урочистостей присутні вшановували хвилиною мовчання та доземним поклоном всіх тих, хто 26 квітня 1986 року заслонив собою не тільки Україну, а й усе людство. А разом із ними і тих, хто пішов із  життя через захворювання, отримані під час ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Із словами вдячності за їх мужні дії до учасників ліквідації  наслідків аварії на Чорнобильській АЕС звернувся заступник голови районної державної адміністрації Іван Січак. «Подвиг цих людей, і тих, хто  загинув, і тих, хто залишився жити, вічно буде в нашій пам’яті і пам’яті наших нащадків. Нещодавня аварія на японській станції та інші аварії примушують задуматися про суттєве підвищення безпеки експлуатації наших атомних об’єктів, тому уряд України вживає всі можливі заходи задля підвищення безпеки експлуатації діючих атомних електростанцій». Вшановуючи пам’ять учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, було покладено квіти на могили померлих.

В фойє районної ради була організована тематична книжкова виставка «Терновий вінець Чорнобиля». В храмах Турківщини  в  суботу, 28 квітня,  відбудуться поминальні літургії, а 29 квітня – заздоровні служби Божі за живих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 14 квітня 2012 року № 189 63 учасникам ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи в т.ч. двом вдовам померлих учасників ліквідації  аварії на ЧАЕС з місцевого бюджету виділено одноразову грошову допомогу в загальній сумі 19300 грн.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*