Відповідно до заходів, затверджених розпорядженням голови Турківської  районної державної адміністрації від 2 березня 2012 року №90, на День довкілля – 21 квітня 2012 року в районі виконано наступний об’єм робіт:

В  с.Верхній Турів Нижньотурівської сільської ради за ініціативи сільського голови П.І.Шкрамка працівниками Турківської райдержадміністрації, ДП «Боринського  лісового господарства» та жителями села в кількості 150 осіб посаджено 3900 шт. саджанців для створення захисної смуги лісів вздовж дороги В.Турів-Нижнє. Ця дорога зимою постійно заноситься снігом висотою до трьох метрів, що створює перешкоди для проїзду жителів села до автодороги Львів-Ужгород.

ДП ДЛГП «Галсільліс» проведено упорядкування та очистку відпочинкової зони «Берізка» на площі 3 га.

В цілому по району органами місцевого самоврядування, а також підприємствами, установами та організаціями на День довкілля посаджено понад 12 тисяч дерев, близько 10,5 тисяч кущів, посаджено лісу на площі 4 га, очищено від сміття 35 км берегів. У заходах взяли участь 10 850 чоловік.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*