19 квітня в актовому залі Турківської дитячої музичної школи відбувся районний фестиваль творчо обдарованих дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе і в тебе повірять інші». Відкриття фестивалю провів заступник голови районної державної адміністрації Іван Січак. У фестивалі взяли участь творчо обдаровані діти із функціональними обмеженнями.

Мета і завдання фестивалю: виконання наказу Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту від 10.02.2006 р. № 357 «Про заходи щодо створення сприятливих умов для забезпечення соціальної, медичної та трудової реабілітації інвалідів»;  створення умов для реалізації творчого потенціалу талановитих дітей та молоді з функціональними обмеженнями, привернення уваги державних, громадських організацій до проблем творчо обдарованих дітей та молоді з функціональними обмеженнями, допомога їх адаптації в суспільстві;  популяризація та підтримка дитячої творчості;  виявлення обдарованої мистецької молоді з числа талановитих дітей з функціональними обмеженнями, пропаганда здорового способу життя; змістовне дозвілля дітей з функціональними обмеженнями.

Організатори фестивалю відділ в справах сім’ї та молоді, відділ освіти, управління праці та соціального захисту населення, органи  державного самоврядування, районна асоціація інвалідів, благодійний фонд «Милосердя».

Переможці фестивалю нагороджені грамотами та цінними подарунками, а також будуть представлені на обласний фестиваль «Повір у себе і в тебе повірянь інші».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*