Для відновлення та збереження традицій писанкарства бойківського краю в районі з 2008 року започатковано цикл занять – уроки в « Школі писанкарства», які проводитимуть відомі в районі майстрині – писанкарки. Перше таке заняття цього року відбулося 3 квітня в районному будинку дитячої та юнацької творчості. Відкрив захід заступник голови райдержадміністрації Іван Січак. Отець Андрій Іванчик (УПЦ) перед початком заняття поблагословив всіх присутніх на заході на добру справу молитвою, розповів присутнім про писанку та її значення, подарував ікону всіх Святих та іконки кожному учаснику.
Перший урок «Школи писанкарства» провела майстриня-писанкарка з м. Турки, начальник відділу у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації Олександра Цуняк. У четвер, 5 квітня, навчання проводитиме майстриня-писанкарка з м. Турки Галина Демян, у пятницю 5 квітня майстриня-писанкарка Михайлина Рідкодим з с.Ісаїв. До Великодніх свят буде проведено 5 таких занять. Організатори районного заходу відділ у справах сімї та молоді райдержадміністрації (О.Цуняк), районний будинок дитячої та юнацької творчості (С.Багай).

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*