Робоча поїздка у населений пункт району заступника голови РДА Юрія Лила

369

В рамках робочих поїздок у населені пункти району у вівторок, 5 грудня, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило побував в населеному пункті с. Багнувате Риківської сільської ради. За участю Риківського сільського голови Ніни Цюцик та місцевого активу відбулося активне і жваве обговорення проблем, актуальних для села. Звертаючись до жителів села, заступник голови райдержадміністрації зазначив, що зустрічі, які проводяться з громадами району мають на меті почути безпосередньо на місцях думки людей, їх пропозиції, проблемні питання, знайти спільно шляхи їх вирішення.

Юрій Лило проінформував присутніх про основні завдання над вирішенням яких працюють місцеві органи влади, про стан ремонту доріг в районі, звернув увагу на особливості фінансування освітньої галузі, медицини і культури, проблемні питання галузей та шляхи їх вирішення.

Питання, які хвилювали місцевих жителів стосувалися соціально-побутового характеру, зокрема: ремонт дороги в с.Багнувате; щодо дотримання затвердженого маршруту автобусного сполучення та графіку руху автобусів; щодо відсутності підсипочного матеріалу на підйомах автодоріг; щодо відсутності медичного працівника у ФАПі та ін..

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*