509 км відремонтованих доріг та понад 50 відкритих підприємств: звіт голови ОДА

Серед основних досягнень Львівщини у 2016 році — ремонт доріг, відкриття нових підприємств, ремонт об’єктів соціальної сфери та зростання місцевих бюджетів.

Про ці та інші досягнення області у межах виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області за 2016 рік прозвітував голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка у вівторок, 25 квітня.

“У 2016 році на ремонт доріг загального користування Львівської області з різних джерел фінансування залучили рекордну суму коштів – 2,2 млрд грн та відремонтували рекордні 509 км автомобільних трас, – розповів Олег Синютка. – Також минулоріч на території області відкрили і понад 50 підприємств та створили відповідно понад 12 тис робочих місць”.

Зазначив голова ОДА і те, що у 2016 році на Львівщині здійснили і роботи на 1333 об’єктах соціальної інфраструктури – від дрібного ремонту до масштабних багатомільйонних проектів. Також акцентував на зростанні показників місцевих бюджетів на 55% відповідно до 2015 року.

Загалом за його словами, серед головних досягнень Львівщини, окрім нової інвестиційної політики, масштабного відновлення соціальної інфраструктури, відремонтованіих доріг, – і відновлення роботи народних домів, підтримка військових формувань та допомога учасникам АТО, програми з енергозбереження, стабілізація роботи підприємств промисловості та АПК, 100% виплат соціальних допомог, утворення перших об’єднаних громад.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*