50 першокласників-дітей учасників АТО отримали шкільні рюкзаки із канцтоварами

Сьогодні, 30 серпня, у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулась акція «Підготуй дитину Героя до школи». У межах заходу 50 дітей учасників антитерористичної операції, які підуть цього року до першого класу, отримали рюкзаки із канцтоварами.

«Ми продовжуємо роботу із сім’ями учасників АТО та ООС. І дуже важливою сьогодні є підтримка дітей наших Героїв. Відтак, напередодні навчального року, за ініціативи благодійного фонду та підтримки Львівської обласної державної адміністрації нам вдалось організувати таку акцію та вручити ранці та канцелярське приладдя школярам-дітям учасників АТО. Ще одним бонусом для малечі стане перегляд мультфільму у Львівському кіноцентрі», – зазначила директор департаменту соціального захисту Львівської ОДА Наталія Кузяк.

Як розповіла організатор акції – директор благодійного фонду Уляна Кузик, акцію із врученням ранців для дітей учасників АТО фонд вперше проводить на Львівщині. До цього схожі проекти реалізовували на Сході.

«Цю акцію ми зробили вперше у Львові у зв’язку з тим, що вперше подалися на мікропроект в ЛОДА і виграли 26 тисяч гривень. За ці кошти ми придбали ранці. Канцелярію ж закупили за допомогою благодійників», – зазначила Уляна Кузик.

Додамо, що громадська організація «Благодійний Фонд Уляни Кузик» стала одним із переможців конкурсу для громадських організацій, який відбувається в межах виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*