Забезпечення заробітною платою працівників медичних закладів – одне з головних питань, яке розглянуто на нараді

???????????????????????????????

У середу, 14 червня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського проведено нараду за участі заступника голови районної ради Василя Костишака, членів Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО, членам їх сімей та громадської ради. Одне з головних питань, яке було розглянуто – це забезпечення заробітною платою працівників медичних закладів та вжиття заходів економії бюджетних коштів. Особливу увагу першим заступником голови райдержадміністрації звернуто на те, щоб на території району було збережено Турківську КЦРЛ та Боринську міську лікарню. Микола Яворський наголосив всім присутнім, що ніхто не збирається закривати Турківську КЦРЛ. ???????????????????????????????

Навпаки прикладаються всі зусилля для того, щоб допомогти в час реформи з працевлаштуванням, започатковується процес підвищення рівня конкурентності Турківської КЦРЛ та Боринської міської лікарні. На даний час в державі запроваджується медична реформа, суть її полягає в простій істині «Гроші ходять за пацієнтом». Тому постійно ведеться робота щоб не тільки жителі нашого району,   а й з інших районів лікувалися в закладах охорони здоров’я Турківщини. На жаль, це залежить не тільки від керівництва району але ще й від самих лікарів, які повинні бути в першу чергу в цьому зацікавлені. В гіршому випадку пацієнти підуть лікуватися в інші населені пункти, що призведе до скорочення працівників медицини. Наша доля – в наших руках.

Також Микола Яворський звернувся з проханням провести в Турківській районній раді засідання комісії з гуманітарних питань, питань молоді, засобів масової інформації та соціального захисту населення (голова комісії  Павлик Мирослава Миронівна) щодо затвердження Положення Турківської КЦРЛ; винести питання на засідання сесії районної ради  щодо призначення головного лікаря КЦРЛ.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*