Відбулося спільне засідання Громадської ради та Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

???????????????????????????????

Сьогодні, 31 травня, в кабінеті голови районної державної адміністрації Олександра Лабецького відбулося спільне засідання Громадської ради та Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. В засіданні взяли  участь члени Координаційного центру, Громадської ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники ГО Турківщини. Голова райдержадміністрації Олександр Лабецький розпочав засідання з повідомлення щодо Чемпіонату України з гірських перегонів «БЕСКИД 2017», який відбудеться  9-11 червня.???????????????????????????????

Чемпіонат України з гірських перегонів підніметься на найвищу точку і претендує на рекорд: найдовша траса  – 3,9 км з рекордною кількістю поворотів, найбільшим перепадом висот та найвищою точкою проведення. Різниця висот між точками старту та фінішу становитиме 211 метрів.

Учасники заходів – представники різних дисциплін автоспорту з усієї України, легендарні пілоти з унікальними авто.

Урочистості церемонії відкриття  та нагородження охоплять дві області: 9 червня о 19.00 год учасники проїдуть через стартовий подіум на центральній площі міста Турка, а церемонія нагородження переможців та призерів гірських автоперегонів відбудеться 11 червня  у с. Ужок Закарпатської області.

Розглянуто питання щодо вирішення соціального захисту учасників АТО та членів їхніх сімей, а також життєдіяльності району.

Також було обговорено питання відносно підготовки  організаційних заходів з проведення Шостих Всесвітніх Бойківських Фестин, які відбудуться від 2 до 6 серпня 2017 року в Турківському та сусідніх до нього районах Львівської області під гаслом: «Всесвітні Бойківські Фестини – у розбудові Української держави!»до проведення VІ Всесвітніх Бойківських фестин.

По закінченню голова райдержадміністрації Олександр Лабецький дав відповідні доручення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*