Позачергова районна комісія з питань ТЕБ і НС

СDSCN7413ьогодні 26 січня о 12.00 год. була скликана позачергова районна комісія з питань ТЕБ і НС на якій обговорювалася критична ситуація, яка склалася на комунальних дорогах та тротуарах в місті Турка в наслідок випадання сильного снігу та несвоєчасного очищення доріг та тротуарів, що призвело до обмеженого та затрудненого проїзду.

Розглянувши дане питання комісія вирішила:

1. Зобов’язати члена районної комісії з питань ТЕБ і НС, голову Турківської міської ради Когута Г.Й. негайно розпочати роботи по очистці проїжджої частини та тротуарів в центрі міста від снігу та льоду.

2. Для цього укласти додаткові угоди з дорожніми підприємствами району для залучення роботи снігоприбиральної техніки.

3. З 27.01.2017 року о 7.00 год. розпочати роботи по підсипці піщано-соляної суміші, а в другій половині дня залучити до роботи снігоприбиральну техніку і розпочати вивіз снігу з центральної частини міста, позачергово для чого визначити місця складування снігу.

Районна комісія рекомендувала голові Турківської райдержадміністрації, начальнику Цивільного захисту району при необхідності виділити з резервного фонду матеріально технічних ресурсів, паливо-мастильних матеріалів для забезпечення техніки, яка буде задіяна до прибирання снігу. А також за інформацією Павлик Мирослави директора районного центру зайнятості для очищення тротуарів міста за зверненням міської ради можливо виділити робітників з числа людей, які перебувають на обліку як безробітні для очищення тротуарів міста від снігу. Прибирання тротуарів від снігу із залученням людей з центру зайнятості планується з 30 січня 2017 року.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*