45 дітей Львівщини відпочиватимуть в Міжнародному дитячому центрі «Артек»

8 квітня, департаментом з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації було скеровано 45 дітей із м. Львова, Радехівського та Яворівського районів, а також дітей-переможців фестивалю технічної творчості «Орбіта Артек» та переможців Всеукраїнського інтелектуального конкурсу для талановитих та обдарованих дітей «Шкільна аспірантура» на відпочинок та оздоровлення до Міжнародного дитячого центру «Артек» на II тематичну зміну «Артеківські діалоги».

Путівки надано для дітей пільгових категорій, зокрема для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, а також талановитих та обдарованих дітей.

Зазначимо, що усі путівки для дітей Львівщини виділені Міністерством соціальної політики України.  100 % вартості 36 путівок оплачено за рахунок коштів Державного бюджету України та 8 – з частковою доплатою 20 % за рахунок коштів батьків (осіб, які їх замінюють) або з інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Довідка:

Підбір та направлення дітей до ДП «МДЦ «Артек» здійснюється управлінням сім’ї та молоді департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації та його структурними підрозділами у районах і містах області відповідно до Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек» за рахунок бюджетних коштів, затвердженого наказом Мінсоцполітики від 20.03.2012 № 154, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12.04.2012 за № 554/20867.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*