413 об’єднаних територіальних громад: результат децентралізації в Україні

Реформа децентралізації – найбільш успішна у країні. 413 громад вже об’єдналися, з них – 159 два роки поспіль впроваджують реформу. Площа, яку охоплює реформа децентралізації в Україні перевищує територію Угорщини або Португалії.

Про це розповів Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час зустрічі «Реформа місцевого самоврядування і децентралізація влади в Україні: успіхи та перспективи».

Віце-прем’єр-міністр наголосив на важливих досягнення бюджетної та податкової децентралізації в Україні.

«Урядом прийнято бюджетну резолюцію, яка засвідчила просування реформи і її можливості у збільшенні бюджетів місцевих громад. Так, на 2017 закладено 170 млрд гривень доходів місцевих бюджетів, на 2018 – 248 млрд, на 2019 – 270 млрд гривень, на 2020 – 284 млрд гривень. Тобто сьогодні об’єднані громади мають можливість працювати ефективно, планувати і реалізувати проекти, які покращують якість інфраструктури ОТГ і місцевого самоврядування», — зауважив Генадій Зубко.

Також  Віце-прем’єр-міністр наголосив на важливості ефективного використання залучених коштів та співпраці із європейськими партнерами у реформі.

Львівщину на зустрічі представив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський та директор Центру розвитку місцевого самоврядування у Львівській області Андрій Бринь.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*