images (1)25 липня голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький спільно з завідувачем сектору молоді та спорту Василем Поточним та інженером-будівельником відділу освіти Олегом Юричком за участі представника потенційного підрядника, здійснили виїзд в с.Бітля. де оглянули місце біля ЗОШ І-ІІІ ст. для будівництва сучасного спортивного майданчика із штучним покриттям.

Під час зустрічі також була досягнута домовленість про будівництво сучасних спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням в селах Лімна та Вовче. Це сприятиме активізації розвитку сільського масового фізкультурно-спортивного руху та активному залученню дітей, молоді та осіб різного віку до активних занять руховою активністю та ведення здорового способу життя. Відповідні кошти для проведення будівельних робіт будуть виділені з обласного та районного бюджетів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*