20 липня. відбулась робоча поїздка т.в.о. директора департаменту архітектури та розвитку містобудування Ткачук О.В. і в.о начальника відділу охорони історичних пам’яток Харун Г.М за участі начальника відділу містобудування та архітектури – головного архітектора району Юдицького П.Л., спеціаліста охорони культурної спадщини та селищних голів с.Боберки та Ісаї Турківського району.

В ході робочої поїздки було обговорено питання щодо розроблення генеральних планів Турківського району, перспектив побудови переходу Боберка – Смольник (Журавин) та охорони пам’ятки архітектури с.Ісаї – церкви святого архангела Михаїла, УГКЦ 1663р., збереження первинного стану об’єкта та в перспективі внесення їх до списку ЮНЕСКО.

Вирішення даних питань є актуальними для розвитку району та його жителів, приваблення потенційних інвесторів та туристів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*