4 липня – аукціон з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами

У понеділок, 4 липня, відбудуться земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок разом із водними об’єктами. Останній день подачі заявок на участь – 24 червня 2016 р.

Про це повідомляють в департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

“Надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів: забезпечення ефективного та раціонального використання водного об’єкту, збільшення розміру орендної плати завдяки конкуренції, наповнення бюджетів місцевих рад надходженнями від орендної плати, утримання водних об’єктів в належному санітарному та гідрологічному режимі, здійснення постійного контролю за якістю вод”, – зауважив директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник.

Детальну інформацію про проведення земельних торгів та лоти можна отримати на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру:

http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/9395
http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/9415
http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/9413
http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/9414
http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/9400

Аукціон відбудеться за адресою: м.Львів, вул.Стрийська, 98 (департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА) об 11:00 год.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*