3,9 млн грн компенсували з початку року мешканцям області за кредитами на енергозберігаючі заходи

На Львівщині триває реалізація програм енергозбереження для населення. Зокрема, цього тижня мешканцям області, які отримали кредити на впровадження енергозберігаючих заходів компенсували 525 тис грн. Загалом загальна компенсація з початку 2019 року склала 3,9 млн гривень, а на 2019 рік на реалізацію передбачили 18 млн  грн.  Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Суть Програми полягає в тому, що жителі області отримують кредити на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 5%-15% річних відсоткової ставки  з обласного бюджету.

У межах Програми також здійснюють компенсацію 10% тіла кредиту позичальникам, які отримали кредити на встановлення приватних сонячних електростанцій, на що в обласному бюджеті передбачили 1 млн грн.

Станом на зараз  6-м позичальникам області відшкодували 95,6 тис грн.

Окрім цього, в області у 2019 році діятиме 16 районних та 8 міських програм енергозбереження, які передбачають компенсації частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими населенням на здійснення енергоощадних заходів.

Передбачене фінансування з місцевих бюджетів у 2019 році складає –  12,1  млн грн.

«Закликаємо користуватись пільговими кредитами, встановлювати енергоефективне обладнання та ощадно використовувати енергоресурси в своїх домівках», – зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу  та енергозбереження Львівської ОДА Володимир Лялька.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*