Департамент культури ЛОДА організував для військових мистецьку програму

Нещодавно до 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного знову завітали із концертними програмами артисти. Про це повідомили у департаменті з питань культури, національносте та релігій облдержадміністрації.

Спочатку перед військовослужбовцями-глядачами у клубі містечка “Базове” із виставою “Наталка Полтавка” Івана Котляревського виступив колектив Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича. Згодом глядачам у містечку “Центральне” цей колектив подарував незабутній естрадний концерт. У програмі “Пісні рідного краю” звучали народні та сучасні українські пісні у модерновій естрадній обробці.

У цей же день для воїнів 184-го Навчального центру два концерти подарував заслужений артист України Тарас Курчик.

Департамент з питань культури, національносте та релігій облдержадміністрації і надалі організовуватиме мистецькі програми, концертні для військовослужбовців, що перебувають на Яворівському полігоні. Наступної неділі з мистецьким дарунком до військовослужбовців поїдуть творчі колективи Миколаївського району та співачка Наталка Самсонова.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*