Триває ремонт автодороги Львів-Радехів-Луцьк

Дорожники продовжують роботи з влаштування щебенево-мастикового асфальтобетону на автомобільній дорозі Н-17 Львів-Радехів-Луцьк на виїзді з м. Радехів в напрямку межі Львівської області. Про це повідомив директор Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор.

Він, зокрема, зазначив, що станом на 4 квітня влаштовано майже 8 000 м верхнього шару асфальтобетону лівої та правої смуг руху. Для цього використано понад 6 тис тонн щебенево-мастикового асфальтобетону. Зараз рух транспорту на ділянці проведення робіт здійснюється у реверсному режимі. Служба автомобільних доріг у Львівській області приносить вибачення водіям за тимчасові незручності.

Нагадаємо, що дорожники 29 березня розпочали роботи з влаштування верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону на автомобільній дорозі Н-17 Львів-Радехів-Луцьк на підході до м. Радехів. Їх виконує підрядна організація ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”.

Ремонт автомобільної дороги Н-17 Львів-Радехів-Луцьк розпочали в червні 2015 року.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*