Проведено круглий стіл із сім’ями, які потрапили в складні життєві обставини

12899369_825085590954123_1420711447_o24 березня Турківським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено круглий стіл із сім’ями, які потрапили в складні життєві обставини та перебувають на обліку в Центрі. Тема заходу: “Негативний вплив алкоголізму на виховання дитини в сім’ї”.

Під час заходу з учасниками було проведено бесіду щодо шкідливого впливу алкоголізму на сімейні стосунки, в тому числі на виховання та відносини між батьками та дітьми.

Сімейне щастя може в одну мить кудись зникнути, розчинитися в минулому якщо один із членів сім’ї (або й всі дорослі в сім’ї) починають зловживати алкоголем. Найчастіше руйнуються відносини нерозумінням, відсутністю бажання створювати той затишок, ту домашню атмосферу, яка повинна панувати в повноцінній сім’ї.. Зазвичай, відчуваючи дискомфорт в сімейному колі, чоловік (дружина) намагається знайти вихід з даної ситуації, але по своїй слабкості потрапляє в полон до «зеленого змія». Звичайно ж, обстановка всередині сім’ї від цього тільки посилюється, дедалі частіше виникають скандали, все частіше нависає загроза кінця усіляких відносин.

В таких випадках важливо не залишатись зі своїми проблемами на одинці, адже від цього страждають не лише дорослі, а й діти. В ранньому віці у них формується своє бачення про сімейні стосунки та побудову сім’ї на почуттях взаємної любові та поваги, взаємодопомоги і підтримки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*