350 світлин живої історії — у Львові стартувала фотовиставка газети “День”

У п’ятницю, 27 травня, у Національному університеті “Львівська політехніка” відбулося урочисте відкриття Фотовиставки “День-2015”. Виставка, яку організували у рамках проведення у Львові 17-тих Днів газети, налічує 350 найкращих фотографій, зібраних зі всієї України.

Подякував за ініціативу та невтомну працю колективу “Дня”, а також головному редактору Ларисі Івшиній і голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

“Ця фотовиставка є не просто фотомистецтвом — це справжній інтелект, – наголосив голова ОДА. – Зокрема, це інтелект нації, який необхідно достойно оцінити. Тут він зібраний в одну мить, аби ми завжди пам’ятали, якими були, і мали можливість ставати кращими. Дякую, що ви даруєте Львівщині цю мить, якою ми можемо гордитися, та яку можемо переосмислити”.

Зі свого блоку головний редактор газети “День” Лариса Івшина зазначила: “Наші фотографії — справжній синтетичний жанр. Колись Ліна Костенко назвала ці фотороботи картинами. Ця виставка показує велике серце та надзвичайний героїзм українців у горнилі війни. Кожна з ілюстрацій має певну роль. Це також біографія наших величі, тріумфу і катастрофи. Хто уважно придивиться — побачить все”.

Після відкриття фотовиставки студентська молодь, діячі культури та освіти, у рамках окремої зустрічі, поспілкувалися та подискутували із Ларисою Івшиною. Крім цього ознайомились із книжковими новинками серії “Бібліотека газети “День”.

Триватиме фотовиставка до 12 червня.  Вхід вільний, окрім суботи та неділі.

Зазначимо, Міжнародний Фотоконкурс газети “День” – це 17 років фотоісторії, 114 виставок у 31 місті України, 702 нагороджені фотографи.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*