Проведено нараду з питань виконання законодавства щодо пільгового перевезення пасажирів

???????????????????????????????

Сьогодні, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Лугового проведено нараду з питань виконання законодавства щодо пільгового перевезення пасажирів. На нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Мирон Бойко, заступник керівника апарату-начальник організаційного відділу Богдан Москаль, начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Тетяна Курус, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Гут та інженера з безпеки руху та охорони праці ПП «Тур-Авто» Василь Пуршак.

За інформацією начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Миколи Гута право на пільгове перевезення мають ветерани війни, діти війни, ветерани праці та пенсіонери за віком, діти з багатодітних сімей, ветерани військової служби та органів внутрішніх справ, також громадяни, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інваліди, діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів І групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого) та інші категорії громадян згідно чинного законодавства. Особи, які мають право на пільги занесені до Єдиного державного автоматизованого реєстру.

В районі перевезенням пільгових категорій громадян приміським автомобільним транспортом загального користування займається ПП «Тур-Авто».  Відносини авто перевізника, що здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування із органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, згідно статті 31 Закону України «Про автомобільний транспорт» визначаються договором про компенсацію витрат на перевезення окремих категорій громадян у Турківському районі.

Законодавчим актом, який регламентує відносини управління праці та соціального захисту населення, як розпорядника коштів відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам нижчого рівня з підприємствами, що надають послуги з проїзду щодо проведення розрахунків видатків на відшкодування витрат на пільговий проїзд окремих категорій громадян є постанова КМУ від 29.01.2003 № 117 «Про єдиний державний реєстр осіб, які мають право на пільги» та наказом Мінстату України від 27.05.1996 № 150 «Про затвердження Інструкції про порядок обліку пасажирів, що перевозяться громадським транспортом на маршрутах».

Згідно кошторисних призначень на 2015 рік «Компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян» передбачено кошти в сумі 143700 грн. За 10 місяців поточного року заборгованості перед перевізником немає. Разом із тим кошти, які були призначені на відшкодування пільгових перевезень використані за 10 місяців 2015 року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*