Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує

1Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує, що з метою залучення приватного капіталу до впровадження енергоефективних заходів у будівлях бюджетних установ і організацій було прийнято Закони України щодо можливості укладання енергосервісних договорів для впровадження енергоефективних заходів у будівлях бюджетних установ:

№ 327-VIII від 09.04.2015  «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації»;

– № 328-VIII від 09.04.2015  «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації)».

Наразі, триває робота щодо розробки та супроводження підзаконних нормативних правових актів. Так, затверджено методику визначення базового річного рівня споживання паливно-енергетичних ресурсів та житлово-комунальних послуг (на виконання частини 1 Ст.3 Закону № 327-VIII) (наказ Мінрегіону від 27.07.2015 №178) та примірний енергосервісний договір (на виконання частини 1 Ст.5 Закону № 327-VIII). Також Міністерством фінансів України розроблені та оприлюднені проекти актів щодо приведення деяких наказів Міністерства у відповідність із положеннями Закону № 328-VIII.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*