315 млн гривень – на утримання автомобільних доріг та організацію та безпеки дорожнього руху

Сьогодні, 5 грудня, під час сесії Львівської облради, депутати проголосували за Програму розвитку мережі та утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки.

“Загальний обсяг коштів, які передбачили на цю програму складає 315 млн гривень”, – зазначив в.о. директора департамету дорожнього господарства, транспорту та зв’язку – Роман Кокотайло.

Програма передбачає проведення робіт з ремонту доріг загального користування і штучних споруд на них, а також співфінансування  робіт, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів державного бюджету.

Окрім того, відбудеться проведення робіт з ремонту доріг загального користування і штучних споруд на них, а також  окремих об’єктів доріг комунальної власності у населених пунктах за умови співфінансування з місцевих бюджетів. Кошти у рівних частинах розділяються між територіальними одиницями (районами області), реалізація заходів з організації  та безпеки дорожнього руху, створення резервного фонду дорожньої інфраструктури та проведення робіт з ремонту доріг загального користування і штучних споруд на них, а також співфінансування  робіт, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів державного бюджету.

На це скерують – 180 мільйоныв гривень.

З них – 15 млн гривень передбачили на реалізація заходів з організації та безпеки дорожнього руху, зокрема: ремонт доріг загального користування за напрямом районний центр, центр об’єднаної територіальної громади – сільські  населені пункти та ремонт доріг комунальної власності.

На ремонт доріг загального користування міжобласного і міжрайонного сполучення та доріг, які з’єднують основні транспортні магістралі області та формують мале та велике кільце навколо обласного центру, співфінансування робіт з ремонту доріг загального користування, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів державного бюджету, проведення робіт з ремонту доріг загального користування і штучних споруд на них, а також  окремих об’єктів доріг комунальної власності у населених пунктах за умови, співфінансування з місцевих бюджетів – 100 млн гривень.

Ще 20 млн гривень скерують на освітлення пішохідних переходів, влаштування сучасних світлофорних об’єктів, освітлення ділянок з підвищеною аварійністю на автомобільних дорогах загального користування та встановлення камер відеонагляду. Окрім того, на інших заходи, спрямовані на зменшення ДТП, створення резервного фонду дорожньої інфраструктури.

На забезпечення інфраструктурного розвитку територій, у тому числі міст обласного значення і об’єднаних громад та роведення проектно-вишукувальних робіт скерують фінансовий ресурс у сумі 20 млн гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*