30 вересня – День усиновлення

В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, адже це свято людяності, милосердя, великодушності.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами та обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослих…Усиновлення – це дуже відповідальний крок щодо прийняття в сім’ю дитини на правах народженої, з усіма правами та обов’язками як з боку дорослих так і з боку дитини. Усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих.

Внаслідок усиновлення дитина втрачає статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування і стає сином чи донькою. Особа, яка усиновила дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, має право:

  • на грошову допомогу при усиновленні дитини у розмірі як при народженні дитини.;
  • на отримання відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
  • на отримання одноразової оплачуваної відпустки тривалістю 56 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (при усиновленні дитини віком старше трьох років);

Сьогодні в таких українських родинах нашого району зростають 6 усиновлених дітей.

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними ваші діти.

Якщо Ви небайдужі до долі дітей і у Вас є можливість і бажання взяти на виховання хоча б одну дитину, – зробіть це! Подаруйте щастя на цій землі хоча б одній маленькій людині, яка чекає на Вас!

За більш детальною інформацією звертайтесь до служби у справах дітей Турківської РДА за адресою: м.Турка, вул.С.Стрільців,62, каб.10 та 11 або за телефоном 3-14-80.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*