30 вересня – День усиновлення

В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, адже це свято людяності, милосердя, великодушності.

Доброта і любов – це те, що ми повинні дарувати нашим дітям. Бо діти – це наша віра, надія, любов і наше майбутнє. Ми , дорослі, повинні піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки.

Усиновлення – це дуже відповідальний крок щодо прийняття в сім’ю дитини на правах народженої, з усіма правами та обов’язками як з боку дорослих так і з боку дитини. Усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих.

Усиновлення визнане в Україні пріоритетною формою влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Внаслідок усиновлення дитина втрачає статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування і стає сином чи донькою. Особа, яка усиновила дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, має право:

  • на грошову допомогу при усиновленні дитини у розмірі як при народженні дитини.;
  • на отримання відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
  • на отримання одноразової оплачуваної відпустки тривалістю 56 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (при усиновленні дитини віком старше трьох років);

Сьогодні в таких українських родинах нашого району зростають 6 усиновлених дітей. Зберігаючи таємницю усиновлення,  ми не можемо назвати приклад, але з впевненістю можемо сказати, що завдяки усиновленню,  діти знайшли матір та батька, щасливу родину, сімейний затишок. Вітаємо сім’ї усиновителів та бажаємо їм хороших та вдячних дітей, затишку сімейного та благополуччя.

Шановні мешканці Турківського району, яким небайдужа дитяча доля та які мають намір усиновити дітей, за більш детальною інформацією звертайтесь до служби у справах дітей за адресою: м.Турка, вул.С.Стрільців,62, каб.10 та 11 або за телефоном 3-14-80.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*