29 серпня – День пам’яті захисників України

На виконання Указу Президента України від 23 серпня 2019 року №621 /2019 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» другий рік поспіль 29 серпня відбувається вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Просимо органи місцевого самоврядування, місцеві громади 29 серпня 2020 року належно вшанувати захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, забезпечити покладання квітів до пам’ятників, меморіальних знаків, місць поховань захисників України.

Обов’язковим елементом урочистостей має стати встановлення зменшених копій Державного Прапора на усіх могилах захисників України та проведення Всеукраїнської акції «Соняхи».

Запрошуємо небайдужих громадян, місцеві громади, колективи закладів культури та навчальних закладів, молодіжні організації долучитися до Всеукраїнської акції «Сонях» (виготовлення та поширення зменшеної копії соняха).

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*