28 травня минає 15 років від дня смерті відомого українського композитора Ігоря Білозіра

У четвер, 28 травня, на Личаківському кладовищі у Львові вшанували пам’ять Ігоря Білозіра – композитора та виконавця,  народного артиста України, лідера ВІА “Ватра”.

До могили митця прийшли покласти квіти його родичі, друзі, громадськість. У заходах узяв участь заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний.

Довідка

Ігор Йосипович Білозір народився 24 березня 1955 року у місті Радехів Львівської області. Помер у лікарні 28 травня 2000 року після побиття 8 травня у кав’ярні “Цісарська кава”, що на проспекті Шевченка у Львові. Інцидент у кав’ярні виник після того, як митець зробив зауваження групі відвідувачів, що співали російський “блатняк”. Похований у Львові на Личаківському цвинтарі (поле № 2).

Український композитор, естрадний співак, народний артист України. Автор пісень “Пшеничне перевесло”, “Мамина світлиця”, “Весільний марш”, “Ніби вчора, моя мамо”, “Коханий”,  “Голубий сніг”, “Лицарі” та ін.

Від 1977 року – керівник ВІА “Ритми Карпат” Львівського автобусного заводу, від 1979 – художній керівник і соліст ВІА “Ватра” Львівської обласної філармонії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*