Міліція попереджує загрози здійснення терористичних або диверсійних актів у Львові

З метою посилення охорони громадського порядку та недопущення здійснення терористичних та диверсійних актів керівництвом ГУМВС Україні у Львівській області було прийнято рішення про переведення особового складу ОВС Львівщини на посилений варіант несення служби.

При в’їздах на адміністративну територію Львівської області та у місто Львів були виставлені посилені патрулі та зведені блокпости. До патрулювання задіяні працівники ППС, ДАІ, батальйонів міліції особливого та спеціального призначення, придані сили, а також представники громадських організацій.

Також для громадян розроблені інформаційні листівки з нагадуванням про можливі види терористичних загроз та з детальними інструкціями про порядок дій у разі виявлення таких загроз. Ці інструкції також дублюватимуться через систему оповіщення на вокзалах та станціях.

В першу чергу громадяни мали б звертати увагу на залишені без нагляду речі. У місцях скупчення людей це можуть бути сумки, валізи, згортки та інші предмети, що не кидаються в очі. У випадку виявлення таких речей не варто самому перевіряти їх. Необхідно повідомити про знахідку працівників міліції або службу охорони, якщо вони поруч. В іншому випадку необхідно телефонувати 102.

“Якщо люди проявлятимуть пильність та допомагатимуть міліції – ми маємо усі засоби для того аби звести рівень терористичної загрози у місті до мінімуму», – зазначив начальник Львівського міського управління міліції полковник міліції Сергій Зюбаненко.

Детальніше на сайті ВЗГ ГУМВС України у Львівській областіhttp://mvs.gov.ua/mvs/control/lviv/uk/publish/article/143377

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*