Звіт першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Багана перед громадою Турківщини

DSCN5053

Сьогодні, в залі засідань Турківської районної ради  за участі заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Харчука, представників громадськості і керівників місцевої влади, установ та організацій району звітував перед громадою перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Баган. Заслухалися питання щодо виконання бюджету та програми соціально-економічного і культурного розвитку району за 2014 рік та основні напрямки роботи на поточний рік. DSCN5057Перший заступник голови райдержадміністрації  відповів на ряд запитань громадськості, а саме:

–         щодо ходу мобілізації на території Турківського району;

–         щодо автобусного сполучення з селами району, зокрема нарікання жителів с.Лопушанка та Явора;

–         щодо перевезення школярів до школи з вулиці Липи м.Турка та с.Н.Яблунька;

–         щодо відсутності громадського санвузла на автостанції м.Турка;

–         щодо охорони залізничних мостів в районі;

–          щодо переробки лісодеревини та переведення лісів «Галсільлісу» з обласної комунальної власності в районну.

На всі запитання дано вичерпні відповіді та відповідні доручення керівникам установ району.

Було запрошено до слова  заступника директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Романа Верещинського та голову товариства «Бойківщина» Петра Косачевича. Роман Верещинський відмітив про велику перспективу Турківщини у розвитку тваринництва, пообіцяв підтримку у реалізації програми матеріально-технічного забезпечення власників 4-х і більше корів, вирощуванні та реалізації органічної продукції, розвитку зеленого туризму на Турківщині.

Петро Косачевич у своєму виступі звернувся до керівництва облдержадміністрації з проханням врахувати досвід Польщі при проведенні адміністративно-територіальної реформи  зберегти Турківський район як окрему адміністративно-територіальну одиницю, адже у Польщі збережено два гірські повіти ( Бещадський та Ліський, які мають населення від 20 до 30 тисяч), а також попросив підтримку у проведенні Третього Світового Конгресу Бойків, які заплановано провести в м.Турка  6-9 серпня 2015 року.

По закінченню зібрання Володимир Харчук запевнив що всі пропозиції і бажання громади Турківщини будуть враховані керівництвом облдержадміністрації та району в подальшій роботі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*