А Н О Н С

загруженное 2(15)26 грудня 2014 року в 10:00 год. в актовому залі Турківської районної ради за участю керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, районних управлінь, установ і організацій відбудеться засідання Колегії районної державної адміністрації.  На розгляд засідання Колегії винесені такі питання:

1.Про стан збереження лісових ресурсів району, посилення охорони лісів від самовільних рубок та ефективного використання лісових ресурсів

2.Про виконання комплексних заходів боротьби з туберкульозом в районі

3.Про проект бюджету району на 2015 рік

4.Про стан кадрової роботи в райдержадміністрації за 2014 рік

5. Про затвердження плану засідань Колегії райдержадміністрації на 2015 рік

Доручити підготовку робочих матеріалів для розгляду на засіданні Колегії районної державної адміністрації керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

   За потреби підготувати відповідний презентаційний матеріал, який  подати до організаційного відділу апарату районної державної адміністрації. Разом з електронним варіантом презентації подати і паперовий варіант (підписаний виконавцем та ідентичний з електронним) на якому вказати прізвище та ініціали виконавця та його контактні телефони.

Відповідальність за своєчасну та якісну підготовку робочих матеріалів для обговорення на засіданні Колегії покласти на заступників голови районної державної адміністрації згідно з розподілом функціональних обов’язків.

Організаційному відділу апарату районної державної адміністрації (Б.І.Москаль) підготувати та погодити із заступниками голови районної державної адміністрації пропозиції щодо категорії і чисельності запрошених для участі в засіданні Колегії районної державної адміністрації, забезпечити повідомлення членів Колегії та запрошених на засідання Колегії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*