26 проєктів розглянули під час комісії у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми

11 червня відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, інститутами громадянського суспільства та благодійними організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

Загалом конкурсна комісія розглянула 26 проєктів від 15 інститутів громадянського суспільства та благодійних організацій.

Конкурсні пропозиції подавались на виконання таких завдань: підвищення в суспільстві престижу сім’ї; збереження та популяризація національних культурних сімейних традицій і цінностей; формування внутрішньої культури взаємин у сім’ї та соціальному середовищі; фізичний та інтелектуальний розвиток дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; запобігання домашньому насильству та жорстокому поводженню з дітьми; формування національно-патріотичних якостей у дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; запобігання торгівлі людьми, її первинна профілактика.

«Члени конкурсної комісії оцінюють конкурсні пропозиції за чотирма критеріями: відповідність проєкту меті, реалістичність, ефективність використання бюджетних коштів та спроможність організації виконати проект» – зазначила директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк.

Нагадуємо, що загальний обсяг фінансування цього конкурсу становить 350,0 тис грн. Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проєкту (заходу) становить 70% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію програми та не може перевищувати 40 тис грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*