Відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

11Сьогодні, під головуванням першого заступника голови  райдержадміністрації  Володимира Багана,  відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Було розглянуто питання про погашення заборгованості з виплати заробітної плати та платежів до бюджету.

Галина Тиндик – начальник відділу статистики в Турківському районі доповіла про стан заборгованості з виплати заробітної плати по дорожніх підприємствах району, зокрема зазначила, що станом на 01.12.2014 року заборгованість з виплати заробітної плати по обох підприємствах склала 151,8 тис.грн, в тому числі по філії «Турківський райавтодор» –  61,2 тис.грн. та по філії «Турківська ДЕД» – 90,6 тис.грн., в порівнянні з минулим місяцем заборгованість зросла на 41,4 тис. грн. або на 37,5%.

Також на комісію було запрошено трьох фізичних осіб-підприємців,  які тривалий час не сплачують податки до бюджету. Комісія вирішила зобов’язати вищевказаних фізичних осіб-підприємців погасити заборгованість по сплаті платежів до бюджету до 15.12.2014 року. В подальшому не допускати виникнення даної заборгованості.

Володимир Баган – перший заступник голови Турківської райдержадміністрації, голова комісії проаналізувавши стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати по дорожніх підприємствах району (слід зазначити, що відбулося зростання рівня заборгованості) у зв’язку з тим, що обидва підприємства є безбалансовими філіями ДП «Львівський облавтодор»,  вирішив звернутися до керівництва Служби автомобільних доріг у Львівській області та ДП «Львівський облавтодор» з проханням вжити термінових заходів щодо повної ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати до 20.12.2014 року.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*