25-ту річницю ЗСУ у Львові відзначать масштабним маршем захисників України

У понеділок та вівторок, 5-6 грудня, у Львові відзначатимуть 25-ту річницю Збройних Сил України. З цієї нагоди у Львівському гарнізоні заплановано ряд заходів, – інформують у Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України. 

Зокрема, 5 грудня у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбудуться урочистості та святковий концерт. Серед учасників – військовослужбовці, керівництво області та міста, представники  громадськості, духовенства, волонтерських організацій, військових делегацій іноземних країн.

6 грудня з 9:00 до 10:00 год у гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла військові капелани проведуть святкову літургію з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України та 5-ої річниці відкриття. Кульмінацією святкових заходів стане “Марш захисників України”, який розпочнеться об 11:00 годині на проспекті Свободи перед пам’ятником Т. Шевченку.

“Для урочистого проходження у складі 17-ти парадних розрахунків буде задіяно близько 1000  військовослужбовців. Залучатиметься й особовий склад гарнізону та області, а також інших військових формувань, волонтери”, – розповів керівник Регіонального медіа-центру МО України Олександр Поронюк.

Мешканці та гості міста матимуть можливість спостерігати за підготовкою та репетицією “Маршу захисників України” у суботу, 3 грудня, з 20:00 до 23:00 год та неділю, 4 грудня, з 11:00 до 13:00 год.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*