25 років співпраці : на Львівщині відзначають річницю дипломатичних відносин між Україною і Японією

Сьогодні, 22 березня, у Львівській обласній філармонії відбудеться святковий концерт за участі японських та українських виконавців. Так, у 2017 році на Львівщині відзначають 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Японією і Україною.

“Україна та Японія співпрацюють у багатьох сферах, зокрема і в музичній”, – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська.

“Відвідувачів концерту дивуватиме спеціальний гість вечора – Уено Такасі. Це японський флейтист, засновник та керівник оркестру “Нова філармонія”. Він вже 25 років розвиває музичну співпрацю між Японією та Україною. Саме за його сприяння один з найбільших токійських концертних залів наповнила музика Станковича, а в український музикантів з’явилась нагода відкрити для себе далеку Японію”.

За словами Христини Береговської, японський віртуоз виступить у супроводі Академічного камерного оркестру “Віртуози Львова”. Диригент – заслужений артист України Василь Пилипчак.

Початок концерту о 19:00.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*