25-26 квітня 2015 року на теренах Турківського району проведено акцію «Турківщина вітає Героїв»

???????????????????????????????25-26 квітня 2015 року на теренах Турківського району   проведено акцію «Турківщина вітає Героїв». Даний захід відбувся для того,  щоб ми змогли привітати та вшанувати  наших героїв, героїв Майдану, воїнів АТО, героїв чорнобильців, сміливих та мужніх людей, якими може гордитися наш бойківський край.

Біля стенду Небесної сотні священнослужителі  відправили панахиду за загиблими на Майдані, в зоні АТО та на Чорнобильській атомній електростанції.

DSCN5466Зі словами вітання та скорботи виступив голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький, який розповів присутнім про трагічні дні Майдану та зони АТО. «Цей захід необхідний в контексті підтримки демобілізованих учасників АТО, воїнів, які отримали поранення, сімей загиблих Героїв. Ці хлопці повинні відчувати з боку місцевої влади увагу й підтримку, бачити реальні кроки для вирішення соціальних проблем» зазначив голова райдержадміністрації Олександр Лабецький.

На захід зібралися активісти Української спілки Майдану «Нескорені», представники самооборони Львівського Євромайдану, учасники АТО, бійці 80 аеромобільної бригади, бійці батальйону «Айдар», зокрема двічі ранений, сотник Майдану, боєць Ігор Солонинко, який поділився з присутніми розповідями про АТО та подякував всім хто допомагає хлопцям-бійцям у такий важкий для України час. Подякував нашим землякам за допомогу і підтримку учасник Євромайдану від Турківщини Мирон Пастернак.

26 квітня 2015 року  –  сумна 29-та річниця вибуху на Чорнобильській АЕС. Багато рятувальників загинуло  із нашого району, їх подвиг можна прирівняти  з подвигами героїв Майдану та подвигами воїнів АТО, адже всі захищали і захищають свою рідну землю. В залі були присутні вдови ліквідаторів Чорнобильської АЕС Ганна Шевчук з міста Турка та Марія Жавко з смт.Бориня.

Всім гостям заходу діти подарували квіти та невеличкі подарунки, які приготували для передачі воїнам в АТО.

Учасники художньої самодіяльності, а саме: солісти Олічка Комарницька (смт.Бориня), Іван Шушка (с.Сянки), дитячий фольклорний колектив Турківської Дитячої музичної школи «Юні Бойківчани» (керівник Любов Гошовська) та бандуристка Соломія Смиш (викладач Оксана Мельник), танцювальний колектив «Едельвейс» (керівник Оксана Кондзьолка), Марія Яворська продекламувала свій власний вірш «Сивий голуб», тріо «Зорецвіт» районного народного дому  подарували глядачам змістовну музичну програму. Вихованці дитячого садочка подарували  гостям та жителям міста вірші, в яких просили  наших бійців здобути для них перемогу і щоб вони мужньо стояли на захисті нашої Батьківщини.

На завершення Олександр Лабецький  звернувся до присутніх  зі словами подяки всім, хто допомагає нашим героям у важкі для них часи та запросили всіх небайдужих не закривати очі на  події сьогодення  і пам’ятати, що багато наших хлопців-земляків захищають нас на передових від лютого агресора.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*