Відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків

6Повідомляємо, що 10 квітня 2014 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, під головуванням першого заступника Турківської райдержадміністрації  Богдана Петренка.

Було розглянуто питання про заборгованість з виплати заробітної плати по дорожніх підприємствах району.

Керівники дорожніх підприємств доповіли, що станом на 01квітня 2014 року заборгованість з виплати заробітної плати склала 398,6 тис.грн., в тому числі: 169,8 тис.грн. по підприємству «Турківський райавтодор» та 228,8 тис.грн. по підприємству «Турківська ДЕД».

Комісія вирішила зобов’язати керівників дорожніх організацій погасити заборгованість з виплати заробітної плати та у зв’язку з тим, що обидва підприємства є безбалансовими філіями ДП «Львівський облавтодор», звернутися до керівництва Служби автомобільних доріг і ДП «Львівський облавтодор» для вжиття заходів щодо виплати заробітної плати до 5 травня 2014 року.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*