????? ?????? ????????? ???????? ???????????????? ???-?????????? ????? ???.Львівська обласна державна адміністрація впродовж цього року обмежить використання бюджетних коштів для проведення виставок, ярмарків, низки заходів, пов’язаних з ювілеями видатних осіб та історичними подіями. Про це, зокрема, йдеться в розпорядженні голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех про затвердження плану заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів і посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2014 році.

Структурні підрозділи облдержадміністрації, районні державні адміністрації і виконкоми міських рад міст обласного значення отримали доручення збільшити надходження до місцевих бюджетів за рахунок детінізації трудових відносин та легалізації заробітної плати, ліквідації заборгованості зі сплати податків та зборів, викриття схем ухиляння від сплати платежів до бюджету, перегляду податкових пільг, ставок за оренду землі, комунального майна, економного використання енергоносіїв, скорочення інших витрат.

Ірина Сех також розпорядилася вжити заходів щодо підвищення ефективності виробництва, збільшення кількості робочих місць, зростання фонду оплати праці та середньомісячної заробітної плати працівників у сферах виробництва, торгівлі та послуг. Вільні залишки бюджетних коштів, поточні та понадпланові надходження до загального фонду відповідних місцевих бюджетів необхідно в першу чергу спрямовувати на виплату заробітної плати працівників бюджетних установ, оплату енергоносіїв та комунальних послуг, щоб уникнути заборгованості. Бюджетні установи зобов’язані зменшити споживання енергоносіїв щонайменше на 5%, порівняно з 2013 роком.

У розпорядженні голови ЛОДА також йдеться про необхідність обмеження використання бюджетних коштів для проведення виставок, ярмарків, з’їздів, симпозіумів, конгресів, заходів з відзначення пам’ятних та історичних дат, а також ювілеїв і вшанування пам’яті видатних осіб та інших подій. Ці обмеження не стосуються відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, Дня Конституції, Дня незалежності України, Дня пам’яті жертв голодоморів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*